Yaklaşık 12 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye genelinde boy gösteren TOROS MERMER sürekli yenilediği hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak 2001 yılından bu yana sektörde önemli bir yer edindi.Mermer üretimi alanında kendini kanıtlayan TOROS MERMER, hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan TOROS MERMER,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında,hizmet vermek Toros Mermer'in başlıca görevlerindendir.

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen Mermer firması olmayı hedefleyen TOROS MERMER hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.TOROS MERMER,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

TOROS MERMER teknolojik gelişmeleri takip ederek kalitede çıtayı sürekli yükselterek Türkiye genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

yılların verdiği tecrübe ve gururumuz," KALİTELİ HİZMET" anlayışımızı değiştiremez

"Yüksek kaliteli hizmet" ana prensibimizdir.

Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,"müşteri daima haklıdır."

Istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi " VIZYON " edindik

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mermer üretmek ve sektörde her zaman olumlu yönde adından söz ettirmektir.

Son sistem makinelerle,uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiştir.

Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır.
Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermek uğruna sağlam bir arge çalışması yapmak.

 

 

Mermer Sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel hizmetler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız.
Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.


Yüksek Kalite

En yüksek kalite ile mermer üretimi sunmaktayız.
Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.

Verimlilik

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz.
Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz.
Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.

Güvenilirlik

Güvenilir bir şirket olarak yıllardır adını duyuran TOROS MERMER ,müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.

İletişim

Organize San.Böl. 12.Cad. No:10 Melikgazi/ Kayseri - TURKEY

info@torosmermer.com.tr +90 352 321 24 72

E-Bülten İçin Kayıt Olunuz

Abone olun